התחברות

נא הכנס את מספר הטלפון שלך למטה נא הכנס את הקוד שנשלח לטלפון שלך שלח קוד מחדש
עדיין אין לך משתמש? הרשם ליוצאים לשינוי עכשיו!

תוכנית המנטורינג

רקע על התוכנית

תוכנית המנטורינג שלנו מלווה יוצאות ויוצאים מהחברה החרדית לקידום ופיתוח הפוטנציאל האישי והמקצועי בתחומי חיים שונים ומגוונים – הפיכת הכישרונות לקריירה מצליחה, השתלבות מיטיבה בשוק העבודה, חיזוק תחושת יכולת, השתלבות חברתית, עמידה ביעדים והתמודדות עם קשיים.

התוכנית מחברת בין יוצאות ויוצאים הנמצאים בשלבים שונים של תהליך היציאה לבין מנטוריות ומנטורים. כל צמד יוצא לדרך משותפת בת חמישה חודשים – יחד מעזים לחלום גבוה, לקדם מטרות ולצעוד בדרך שנסללת תוך כדי תנועה.

מי הם המנטורים?

מתנדבות ומתנדבים עם ניסיון חיים אישי ומקצועי שנבחרים בהתאמה אישית למטרות ואופי הליווי. הם אנשים מלאי סקרנות שמאמינים בפוטנציאל של היוצאים ושמחים לתת מזמנם וניסיונם לטובת כך.

למי התוכנית מתאימה?

ליוצאות ויוצאי החברה החרדית שמוכנים ורוצים להיכנס ולהתמסר לתהליך של קשר אישי ומסע משותף, לקדם את עצמם ואת מטרותיהם ולממש את הפוטנציאל שלהם בהיבטים שונים בחייהם – אישי, חברתי, מקצועי ומה שביניהם.

חשוב לציין כי התוכנית אינה תוכנית ייעוץ עסקי ואינה תוכנית טיפולית. מניסיוננו נראה כי לעיתים שילוב הליווי בתוכנית עם ליווי נפשי מקצועי מאפשר לקדם יותר את המטרות האישיות ומאפשר בשלות מתאימה להצלחת בבתוכנית.

איך זה קורה בפועל?

התוכנית כוללת מפגש שבועי פרונטלי באורך שעה למשך 5 חודשים.

הליווי מתקיים על פני שני צירים: הציר הפרקטי והציר האישי. הציר הפרקטי עוסק בהצבת מטרות ומשימות והענקת כלים פרקטיים לעמידה ביעדים. הציר האישי נוגע בקשר הבלתי אמצעי שנרקם בתהליך הליווי, בקשר האישי שנוצר ובתחושת השותפות לדרך והשיח בגובה עיניים שאנו שואפים שיתקיים לכל אורך הדרך.

תכלס’

התוכנית יוצאת לדרך בשני מחזורים – מחזור חורף ומחזור אביב, כאשר בכל מחזור ישנם צמדים בכל רחבי הארץ. ניתן להתעדכן על פתיחת ההרשמה לתוכנית בקבוצות העדכונים של הקהילות בירושלים, בתל-אביב, בצפון ובדרום.

שימו לב! ההרשמה לקבלת ליווי בירושלים ובתל אביב נסגרה.

נותרו מקומות אחרונים ליוצאות ויוצאים באזור הצפון ובאזור הדרום.

סיפורים של בוגרי התכנית

הרשמה לקבלת מנטור/ית

כדי לקבל ליווי יש להתחבר לחשבונך באתר

רוצה להתנדב בתוכנית?

הנשים מאחורי התוכנית

איש צוות

רות גלון קופולוביץ

מנהלת תוכנית המנטורינג
[email protected]
איש צוות

נעם גרטנר

רכזת התוכנית בצפון
[email protected]
איש צוות

שיראל אהרוני

רכזת התוכנית בדרום
[email protected]
איש צוות

ליאת שליו

רכזת התוכנית בירושלים
[email protected]
איש צוות

אושר אוחיון

רכזת התוכנית בתל אביב
[email protected]
פגישות בשנת 2022
מספר מחזורים
בוגרי התכנית
מתנדבים

מידע נוסף

דילוג לתוכן