התחברות

נא הכנס את מספר הטלפון שלך למטה נא הכנס את הקוד שנשלח לטלפון שלך שלח קוד מחדש
עדיין אין לך משתמש? הרשם ליוצאים לשינוי עכשיו!

בואו נזוז

תל אביב
בביצוע

מרגישה שאת רוצה לרקוד ולא יודעת איך? מתביישת לרקוד מול אחרים? מרגיש לא בנוח להזיז את הגוף איך שבא לך?

לא תמיד פשוט לנו לנוע ליד אחרים, לא תמיד אנחנו יודעים איך. האם בכלל יש דרך אחת נכונה יותר מהשנייה? התשובה בפשטותה היא “לא”, אבל לפעמים התשובה הזו לא מספקת אותנו כדי להרגיש בנוח לנוע בצורה שטבעית לנו.

אם המחשבות האלה עוברות לכם בראש ובא לכם להרגיע קצת את הטירוף הזה, הצטרפו למחזור החמישי של סדנת תנועה וריקוד חופשי שתתקיים בסטודיו “נעים” מעל הסלון התל אביבי.

 

אז מה קורה בסדנה?

במשך שמונה מפגשים ננסה למצוא את הדרך התנועה האישית של כל אחת ואחד מאיתנו, ונלמד להשתלב בתוך מרחב של אנשים רוקדים. ננסה למצוא את הקצב במוסיקה ואת ההתמזגות שלה עם הגוף, נתנסה בהתבוננות על מי שסביבנו תוך ניסיון להתחבר אחד לשני בזמן התנועה.

נחפש את ההומור ואת השטות תוך כדי הריקוד ואת המרחב הקליל והמזמין. ניגע בריקודים מוכרים ונפוצים, כאלה שכולם מכירים ומתחילים לרקוד כשהשיר מתנגן ברדיו. נדבר על איברים מובילים בתנועה ועל מהירות, נתנסה בתרגילים שונים ובסוף נסיים לנו במסיבה.

הגיע הזמן להוריד את החששות ואת המחסומים ולהתחיל לזוז איך שטוב ונעים לכם. בואו למצוא את הגרוב האישי שלכם, להתחבר למוזיקה, להנאה שבתנועה ולהכיר את הגוף ואת החופש שמגיע איתה.

את השיעורים תעביר דנה מרכוסרקדנית כוריאוגרפית ומורה למחול ופילאטיס. עבדה כרקדנית עם כוריאוגרפים שונים וביניהם; קלי איאש, סאלי אן פרידלנד, שרון פרידמן, סלין באומגרטנר ועוד. משנת 2017 היא יוצרת עצמאית ומעלה את עבודותיה על במות ופסטיבלים שונים בארץ ובעולם.

 

מועדי הסדנה: ימי רביעי בין השעות 21:00-22:15 למשך שמונה מפגשים. המפגש הראשון יתקיים בתאריך 22/11.

מיקום הסדנה: סטודיו נעים, אבן גבירול 108 תל אביב.

עלות הסדנה: כל הטוב הזה כרוך בהרשמה מראש ובתשלום מסובסד של 120 שקלים בלבד!

 

הפעילות מיועדת ליוצאות ויוצאי החברה החרדית בלבד!

מספר המקומות מוגבל, אז אל תחכו לרגע האחרון!

נרשמים כאן למטה ⬇️⬇️

הרשמה לקורס

אנו מצטערים, אך ההרשמה סגורה..
דילוג לתוכן