המדינה פורשת שטיח אדום לחרדים — אבל כמעט לא עוזרת ליוצאים בשאלה
המדינה פורשת שטיח אדום לחרדים — אבל כמעט לא עוזרת ליוצאים בשאלה
בתוך עשור צפוי מספר החוזרים בשאלה לזנק ל–5,000 בשנה ■ מחקר חדש של עמותת יוצאים לשינוי חושף עד כמה קשה מצבם ■ למרות המוטיבציה הגבוהה להשתלב בחברה החילונית, בהיעדר תמיכה וליווי הם אינם מצליחים לממש את הפוטנציאל שלהם
כתבות שיכולות לעניין אותך
מחיילים בודדים ועד יוצאים בשאלה: פרויקט מיוחד עם המשפחות שפותחות את הבית והלב בפסח
בימים של קיטוב בעם, רבים בתוכנו מייחלים לערב שכולו אחדות • בליל הסדר הקרוב יפתחו משפחות רבות את הבית ואת הלב לזרים כדי שיחוו חג ומשפחתיות • 4 משפחות מספרות ל"ישראל היום" על ליל הסדר הייחודי שיערכו השנה ועל האורחים שצפויים להסב לשולחנן - ערבות הדדית: פרויקט מיוחד לפסח תשפ"ג
ראיון של יוסי קלאר ואמא חרדית לילדה יוצאת ב'כאן מורשת'
התמודדות של ההורים החרדים עם יציאת ילדיהם בשאלה
יצאתי בשאלה כקטינה. ישראל אייכלר מסכן חיי נערים כמוני
כבר חודשיים שהמדינה סוערת ואני שותקת. לא לוקחת חלק בוויכוחים פוליטיים, לא יוצאת לרחוב ולא מתנצחת ברשתות החברתיות. זה לא כי אין לי דעה, כוח לצאת לרחוב או מה להגיד, זה כי אני מבקשת להימנע מלקיחת צד במלחמת האחים. כי הדבר הכי גרוע שקורה לנו בימים הללו הוא הקיטוב המשסע אותנו.